گروه بازرگانی ثقفی، عرضه کننده لوله مسی و اتصالات مسی، مفتول مسی و کاتد مسی
Open menu
گروه بازرگانی ثقفی، عرضه کننده لوله مسی و اتصالات مسی، مفتول مسی و کاتد مسی گروه بازرگانی ثقفی، عرضه کننده لوله مسی و اتصالات مسی، مفتول مسی و کاتد مسی گروه بازرگانی ثقفی، عرضه کننده لوله مسی و اتصالات مسی، مفتول مسی و کاتد مسی

لوله برنجي چيست؟

لوله برنجي چيست؟

لوله برنجي چيست؟

یکی از آلیاژهای بسیار با اهمیت در فعالیت‌های صنعتی و مهندسی آلیاژ برنج است که از ترکیب دو فلز مس و روی در نسبت‌های مختلف بوجود می‌آید. به طور کلی، آلیاژ برنج از قابلیت ماشینکاری بالایی برخوردار است و به راحتی می‌توان حتی با ابزاری ساده روی آن کار کرد تا شکل و سبک دلخواه را بگیرد. برنج نه تنها برای ساخت ورق‌های مسطح به کار می‌رود بلکه به صورت لوله‌های برنجی نیز به فروش می‌رسد.


لوله‌های برنجی قطرها، ضخامت دیواره‌ها و طول‌های بسیار مختلف و متفاوتی دارند و می‌توانند برای انواعی از پروژه‌هاي دکوراسیون داخلی گرفته تا صنعت شیرآلات ساختمانی، صنعت لوله‌کشی، صنعت رادیاتورسازی خودرو، صنعت لوسترسازی، صنعت نفت، گاز، پتروشیمی و نیروگاه، لامپ‌ها و سایر وسایل نوری و غیره، بکار بروند.

رنگ لوله‌های برنجی از سفید نقره‌ای تا زرد طلایی و زرد پررنگ مایل به قرمز تغییر می‌کند که این امر به دلیل نوع ترکیب آلیاژ آنهاست به عنوان مثال هر چقدر میزان روی محتوای آلیاژ برنج بیشتر باشد رنگ لوله‌ برنجی بازتر و زردتر خواهد بود.لوله‌های برنجی همچنین مقاومت بسیار بالایی در برابر گرما دارند و زمانیکه برای انتقال آب گرم مورد استفاده قرار می‌گیرند به راحتی دچار خوردگی و تغییر شکل نمی‌شوند. بنابراین اگر قصد لوله‌کشی دارید و به دنبال لوله‌ هستید حتما لوله‌های برنجی را انتحاب کنید.

خاطر نشان می‌کنیم که لوله برنجی بهترین گزینه برای سازندگان است، چرا که هم مقرون به صرفه است و هم بسیار بادوام است. اگرچه شاید در نگاه اول به نظر برسد که قیمت لوله‌های برنجی زیاد است اما تصور کنید که با جلوگیری از تعمیر و تعویض مداوم، چقدر می‌توانید در این راه از هزینه‌ها بکاهید و صرفه‌جویی کنید، چرا که لوله‌های برنجی از طول عمر و دوام بسیار بالایی برخوردار هستند.

براي مشاوره و استعلام قيمت با ما تماس حاصل فرماييد.
كارشناس فروش مينا محمدي
داخلي 401-402 02174463
شماره تماس 09129687714