گروه بازرگانی ثقفی، عرضه کننده لوله مسی و اتصالات مسی، مفتول مسی و کاتد مسی
Open menu
گروه بازرگانی ثقفی، عرضه کننده لوله مسی و اتصالات مسی، مفتول مسی و کاتد مسی گروه بازرگانی ثقفی، عرضه کننده لوله مسی و اتصالات مسی، مفتول مسی و کاتد مسی گروه بازرگانی ثقفی، عرضه کننده لوله مسی و اتصالات مسی، مفتول مسی و کاتد مسی

فلزمس و درمان كرونا

تاثير مس بر ويروس كرونا

آیا می‌دانستید که مس نقش مهمی در حفاظت از سلامت مردم ایفا می‌کند،
به‌ویژه زمانی که جهان همچنان با این ويروس دست و پنجه نرم می‌کند؟


فلز مس فلزی است كه خاصيت ضد ميكروبي دارد و استفاده از آن در آشپزخانه بسیار توصیه می شود و به تازگی دانشمندان دریافته اند که این فلز در پیشگیری از کرونا نیز موثر است که در ادامه به بررسی آن می پردازیم.
سازمان حفاظت از محیط زیست آمریکا طی آزمایش سطوح مختلف متوجه شد برخی محصولات از جنس آلیاژهایی که درصد بالایی مس دارند، به طور مداوم در مواجهه با آن ويروس را از بين مي برند.
طبق تحقیقات جدید که توسط محققان انجام شده فلز مس در چند ساعت ویروس کرونا را از بین می‌برد! طبق گفته یک دانشمند انگلیسی، دستگیره‌ های در‌های خانه و مکان‌های دیگر باید از جنس مس باشند تا از شیوع ویروس کرونا جلوگیری شود.
 ویروس کرونا می‌تواند روی پلاستیک و فولاد سه روز باقی بماند و باعث انتقال ویروس کرونا شود اما مس به دلیل خاصیت ضد باکتریایی خود طی چهار ساعت ویروس را از بین می‌برد.


  طبقه گفته محققان هنگامی که ویروس کرونا روی فلز مس فرود می‌آید ، یون‌ های این فلز به غشای لیپید ویروس حمله کرده و ويروس را از بين مي برد.
 یک مطالعه در آمریکا نشان داد, تختخواب‌ های بیمارستانی در آمریکا که از جنس مس بودند به طور متوسط 95 درصد کمتر از دیگر تخت خواب‌ها عفونت‌ها را در خود جاي داده بودند!
در نتيجه فلز مس نقش مهمي در از بين بردن ويروس كرونا ايفا مي كند.
گروه بازرگاني ثقفي مفتخر به عرضه لوله مسي ، سيم و كابل و مفتول در كنار مشتريان گرامي مي باشد.
كارشناس فروش مينا محمدي

09129687714
021-74463-402