گروه بازرگانی ثقفی، عرضه کننده لوله مسی و اتصالات مسی، مفتول مسی و کاتد مسی
Open menu
گروه بازرگانی ثقفی، عرضه کننده لوله مسی و اتصالات مسی، مفتول مسی و کاتد مسی گروه بازرگانی ثقفی، عرضه کننده لوله مسی و اتصالات مسی، مفتول مسی و کاتد مسی گروه بازرگانی ثقفی، عرضه کننده لوله مسی و اتصالات مسی، مفتول مسی و کاتد مسی

ملزومات كولر گازي

ملزومات كولر گازي

ملزومات كولرگازي

یکی از فعالیت های اصلی گروه بازرگانی ثقفي ، ارائه با کیفیت ترین ملزومات نصب کولرگازی از قبیل نوارچسب پرایمر، انواع کابل برق، سوزن سروالف، پایه کولر گازی و ساير مواردی است که نصابان کولرهای گازی و سیستم های داکت اسپیلت مورد استفاده قرار می دهند.


نوار پرایمر
نوار چسب پرایمر جزو تجهیزات تأسیساتی می باشد که در جهت عایق بندی خطوط لوله مورد استفاده قرار می گیرد. نوارهای پرایمر عموما از جنس پی وی سی می باشند و در انواع رنگ های سفید و مشکی توسط گروه بازرگانی ثقفي عرضه می گردند که اکثر اوقات برای عایق بندی لوله های مسی کولر گازی مورد استفاده قرار می گیرند.

سیم جوش نقره
برای جوشکاری دو قطعه ی مسی و یا دو قطعه ی غیر هم جنس فلزی از سیم جوش نقره استفاده می شود. درصدهای گوناگون سیم نقره برای کیفیت بالای جوش و بسته به نوع جنس متفاوت می باشد. گروه بازرگانی ثقفي عرضه کننده با کیفیت ترین و متنوع ترین سیم جوش های نقره جهت جوشکاری لوله های مسی می باشد.

کابل برق
گروه بازرگانی ثقفي ، عرضه کننده انواع با کیفیت ترین کابل های برق مورد استفاده کولرگازی از قبیل افشان و یا شیلددار می باشد. نصابان کولر گازی با مراجعه به فروشگاه مجموعه می توانند کابل های برق مورد نیاز خود را تهیه کنند.

پایه کولر گازی
گروه بازرگانی ثقفي عرضه کننده ی انواع پایه های کولر گازی زمینی و دیواری با مقاومت بالا و ضد زنگ زدگي می باشد.
جمله ویژگی های این پایه ها می توان به قابلیت نصب آسان و قیمت منحصر بفرد آن ها اشاره کرد.سوزن سروالف
گروه بازرگانی ثقفي عرضه کننده سوزن سروالف مناسب برای استفاده در کولر های گازی و صنایع خنک کننده می باشد. این محصول از جنس مس و آلیاژ برنج می باشد و
دارای مقاومت بالا در برابر خوردگی می باشد.

لوازم و قطعات کولر گازی
گروه بازرگانی ثقفي عرضه کننده تجهیزات تهویه مطبوع و ملزومات کولرهای گازی و اسپلیت مورد نیاز نصابان با نازل ترین قیمت و مرغوب ترین کیفیت می باشد.
براي مشاوره و استعلام قيمت تماس حاصل فرماييد.
09129687714
داخلي401-402 02174463