گروه بازرگانی ثقفی، عرضه کننده لوله مسی و اتصالات مسی، مفتول مسی و کاتد مسی
Open menu
 گروه بازرگانی ثقفی
 گروه بازرگانی ثقفی

مقالات

سيم جوش چيست؟

سيم جوش چيست؟ 
سیم جوش یکی از مواد اولیه‌ای است که در مشاغل زیادی کاربرد دارد. در هر شغلی که جوش دادن و اتصال فلزها به هم در کار باشد، حتماً این قطعه مورد استفاده قرار می‌گیرد.
در حالت کلی زمانی که قرارباشد دو فلز را با حرارت و گرما به هم متصل کنند فرآیند ذوب رخ می‌دهد، در این موقعیت‌ها از این قطعه ساده اما کاربردی برای ایجاد اتصال بهتر و پر کردن فضاهای خالی بین آن دو فلز استفاده می‌شود.

از جمله سیم جوش های بسیار پر کاربرد صنعتی می باشد که برای اتصالات دو قطعه از جنس نقره ، دو قطعه از جنس مس و دو قطعه ی غیر هم جنس فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. درصد به کارگیری نقره و خلوص نقره ی به کار رفته در این نوع سیم جوش ها می تواند از 0 تا 50 درصد متغیر باشد. هر چه درصد به کار رفته از نقره درون سیم جوش بالاتر باشد، اتصالات در برابر ارتعاش و ضربات گوناگون مقاومت بیشتری از خود نشان می دهد.


نقره جوش يا سيم جوش يکي از ضرورتي‌ترين موادي است که هنگام جوشکاري و اتصال قطعات برودتي مورد نياز است. در فرايند جوشکاري، توسط حرارت نقره جوش ذوب مي‌شود. سپس مانند چسبي بسيار قوي، محل اتصال دو قطعه را به يکديگر محکم مي‌کند. جنس و کيفيت آلياژ به کار رفته در سيم جوش ها متفاوت است.


سيم جوش برندحريص

كاربرد سيم جوش
صنايع مختلف فلزي
ص
نايع خودرو سازي
سرمايشي و گرمايشي
لوازم خانگي
لوستر سازي
كابينت سازي
شيرآلات بهداشتي
صنايع هوايي


به دليل تسريع در انجام كار جوشكاري ، كاهش عيوب جوشكاري و نفوذ عميق در كار از سيم جوش استفاده ميشود.

گروه بازرگاني ثقفي آماده تامین و فروش انواع سیم جوش مسی به ویژه برای سردخانه و تهویه مطبوع می‌باشد.

كارشناس فروش

مينا محمدي 09129687714

داخلي 401-402 02174463